about us

 صنایع رنگ بوژان تولید کننده انواع رنگ، رزین و چسب در سال 1367 در زمینی به مساحت 16200 متر مربع واقع در شهرستان ساوه، شهر صنعتی کاوه تاسیس شد و آغاز به فعالیت نمود. این شرکت با ظرفیت تولید سالانه 5740 تن انواع رنگ اولین تولید کننده صنعتی رنگ های کویل کوتینگ در ایران می باشد که طی بیش از 10 سال با اتکا به دانش فنی متخصصان ایرانی به تنهایی نیاز کل کشور را به این رنگ ویژه صنعتی تامین نموده است.

این شرکت همچنین در زمینه های تولید انواع پوشش های صنعتی و چسب های حرارتی استفاده شده در بسته بندی صنایع غذایی نیز فعالیت می کند.

در طول این سال ها شرکت ما در یافتن راه حل هایی برای تولید و توسعه محصولات با قیمت مناسب و رسیدن به الزامات و استانداردهای دقیق مشتریان به طور مشترک آنها همکاری نموده است.

ما یک تیم از تکنیسین های با تجربه که در زمینه­های مربوط تخصص و تجربه کافی را دارند به خدمت گرفته ایم. محصولات پس از در نظر گرفتن دقیق در دسترس بودن مواد خام، هزینه های تولید و روندهای حال حاضر بازار تولید می شوند. ما همچنین به ارائه محصولات به صورت سفارشی برای بازار محلی که شامل تبدیل محصول می­شود نیز می­پردازیم.